Półkule - kute

Półkule metalowe do ogrodzeń wykonane z solidnej stali pozwalają na ozdobienie płotów i balustrad balkonowych. Jeśli szukasz porządnie wykonanych i odpornych na czynniki zewnętrzne elementów do swojego ogrodzenia, warto zwrócić uwagę właśnie na półkule puste i kule pełne. Wszystkie pozycje w naszym sklepie są w stanie surowym do samodzielnego wykończenia

Półkule metalowe do ogrodzeń wykonane ze stali 

Elementy kute, jakimi są półkule metalowe, mogą świetnie się prezentować w kompozycji pełnych kul, które będą wykańczać słupy i pręty płotu. Wykonane są ze stali w surowym stanie do indywidualnego wykończenia i obróbki. Z tego też względu można z nich stworzyć gładkie i lśniące półkule bądź też wersje matowe z konkretną fakturą

Dużą zaletą inwestycji w tego typu elementy jest fakt, że po wysokiej jakościowo obróbce mogą służyć przez wiele lat w idealnym stanie. Stal jest odporna na działanie czynników zewnętrznych w tym atmosferycznych takich jak intensywne promieniowanie słoneczne, deszcze czy niskie temperatury. 

Pozostałe elementy kute do ozdabiania ogrodzeń dostępne w naszym sklepie 

Półkule ogrodzeniowe stalowe to tylko niektóre z naszych propozycji, którymi możesz wykończyć płoty, bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady zewnętrzne. W ofercie sklepu znajdziesz także między innymi kule metalowe – pełne, które są masywne i ciężkie, więc sprawdzą się przy dużych ogrodzeniach. Alternatywą dla nich będą puste kule ogrodzeniowe, mające wolną przestrzeń wewnątrz, a tym samym są znacznie lżejsze.

Kule metalowe – fakturowane to wstępnie przygotowane modele ze wciętymi krawędziami. Łatwe do montażu i osadzenia na słupkach i prętach są kule z otworem systemowym dostępne w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Cena
Pokaż wyniki (1)
PÓŁKULE
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
PÓŁKULA PUSTA  FI 80  43.508

PÓŁKULA PUSTA FI 80 43.508

FI 80

Indeks katalogowy: 43.508

3,90 zł brutto 3,17 zł netto + 23% VAT / szt.